Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2018 r. o 12:32 Powrót do artykułu
Znany "youtober" - ha ha ha. A kiedy najsłynniejszy kloszard? Już do końca pogieło to "społeczeństwo". Wybaczcie ale wymiękam - autorytet taty - "Co tata czyta? Cytaty z Tacyta". Sayonara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera, ale będzie tłum, przyjedzie 2 mln osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój idol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie prezentował jak podetrzeć d.u.p.e. Jednym zamaszystym słajpnięciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra ten naród całkiem zgłupiał pomijam już tych mutantów łażących ze smartfonem w ręce w przykrótkich podartych spodniach ale widze że dorosłym też się we łbie jeb....mam na myśli redakcję dziennika wschod, która szcyci przyjazdem jakiegoś jutubera. Tu musi jakaś wojna wybuchnąć by takie debile przestały istnieć bo czeka nas zagłada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybaczcie ale brak czasu na takie coś, zabłądziłem przepraszam więcej tam nie zajrzę .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gazeta upada, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie można się dopchać do joł***ra, już lecę. Centrum parcia na szkło zrobiło swoje, a idiotów i tak nie brakuje jak widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz sie posr....m ze szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimbus z yt gdzie pie...li glupoty gwiazdorem hahaha. To spoleczenstwo jest juz tak poj..ne, prymitywne i zdegenerowane, ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham go oooon zatańczy dla mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka... On chyba jest tak samo znany jak ten cały blołek czy blołdżobek czy jak mu tam co kiedyś był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to kurde jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ból dupy ludzi plus 30 którzy jaraja się praca yay praca. Pozery. Zazdrościć mu hajsu możecie śmieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi że ludzie ci powyżej maja tak smutne życie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zobaczę kiedykolwiek, jak mój syn włączy takie g... to od razu oddam go do domu dziecka. Przysięgam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naru...coś tam...nie znam człowieka. Masakra jakiś tam youtuber przyjeżdża....o kurcze ale atrakcja..upadek cywilizacji.No to się gimbazie poszczęściło....w czepku urodzeni....smutne to bardzo...jak świat się stacza cały czas. Pozdrawiam serdecznie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha. wielki mi celebryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero stad dowiedziałem sie o istnieniu tego ZNANEGO jutubera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...